19 hodnotení

Detox Drink

 

Komplex rostlinných extraktů a enzymů zacílených na kontrolu tělesné hmotnosti a detoxikaci organismu.

 • Hubnutí, kontrola tělesné hmotnosti - vylučování vody z organismu (Ibiš sudánský)
 • Normální funkce jater a žlučníku (Sylimarin)
 • Přirozená obranyschopnost a normální funkce močových cest (Echinacea purpurea)
 • Detoxikace a normální trávení (Fenykl obecný) 

 

Příchuť: červený grep / malina

 

Vyrobeno na Slovensku

Hmotnost 300g / 50 dávek

Příchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vyprodáno Vyprodáno Zvoľte variant
€37
Kategória: Výživové doplňky
Detox drink
NA HUBNUTÍ

Účinky Detox drink:

Opti MSM

 • MSM zohráva dôležitú úlohu pri detoxikácii škodlivín, ktoré sa do organizmu dostávajú potravou, vdychovaním škodlivín z ovzdušia. Síra je silno protizápalový minerál. (detox, zápaly)

 

 

Ibištek extract 

 • Pôsobí ako diuretikum. Diuretiká pomáhajú telu vyplavovať prebytočnú tekutinu. To pomáha čistiť obličky a močový mechúr. Pozitívny účinok na tráviaci systém. Normálna funkcia črevného traktu, vylučovanie vody z tela. Normálna činnosť cievnej sústavy pri pocite ťažkých nôh. (pečeň, obličky, vylučovanie vody)

 

 

Echinacea purpurea extract 

 • Echinacea sa používa na podporu lymfatického systému. Lymfatická tekutina zvyčajne obsahuje odpadové produkty, ktoré je potrebné z tela vylúčiť. Lymfatický systém úzko spolupracuje s imunitným systémom, ktorý je podporovaný výťažkom z tejto rastlinky. (lymfa, imunita)

 

Fenikel extract 

 • Na zmiernenie nadúvania brucha, plynatosti. (trávenie, proti nafúknutiu)

 

Sylimarín 

 • Nevyhnutný pre správnu funkciu a detox pečene. Extrakt zo semien pestreca mariánskeho sa nazýva silymarín - ide o súhrnné označenie viacerých látok (hlavne flavonolignanov). Má množstvo priaznivých účinkov, najmä však na správnu funkciu pečene. Vedie k zlepšeniu metabolizmu pečeňovej bunky, stabilizuje jej bunkové membrány, podporuje regeneráciu tkaniva pečene a je významným antioxidantom. (pečeň)

 

 

Vitamín C

 • Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej. K správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. (ochrana buniek)

 

 

Opti Digest tráviace enzýmy

 • Ide o komplex rastlinných enzýmov, ktorý slúži na urýchlenie trávenia všetkých zložiek potravy. Obsahuje veľmi dôležite porteolytické enzýmy (z papaye a ananásu), ktoré obnovujú prechod lymfy, zlepšujú jej vlastnosti a prúdenie a podporujú vstrebávanie a trávenie niektorých látok. (trávenie)

 

 

Inulín

 • Vláknina pre rýchlejší posun potravy v tráviacom trakte a pre komfortnejšie trávenie. Inulín je tiež dobrým prebiotikom pre rast prospešných baktérii v črevách, aby sa v nich potrava nezadržiavala. (trávenie)

 

 

 

 

Doporučené dávkování:

1-2 krát denně mezi jídly

Použití:

Rozmíchejte 6g (1 odměrka) ve 250 ml vody

 

Složení:

Metylsulfonylmetan (MSM), inulin, extrakt z květu ibišku sudánského (Hibiscus Sabdariffa L.), vitamín C (kyselina L-askorbova), Ostropestřec mariánský (Sylimarin) - extrakt ze semen, extrakt z Echniacea purpurea, enzymový komplex (papain, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelain), Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) - extrakt ze semen, aroma: grapefruit, sladidlo: glykosidy steviolu, naringin. 

 

Upozornění:

Není vhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Skladujte v suchém prostředí, při teplotě do 25°C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Výživové údaje

100g

6g / 1 dávka

Energie                      

1500kJ / 353 kcal

90 kJ / 21 kcal

Tuky  

z toho nasycené mástné kyseliny

1,14 g

0,48 g  

0,07 g

0,03 g

Sacharidy

z toho cukry

84,3 g

36,8 g

5,06 g

2,21 g

Bílkoviny

1,28 g

0,08 g

Vitamíny

 

 

Vitamín C

7500 mg

450 mg

                                               

Späť do obchodu